chidaneh-6191-minimalist-green-rooftop-garden-idea-cool-wooden-deck-amusing-rooftop-garden-ideas
0

پاسیو ها ی جذاب با طراحی مینیمالستی!

دو فلسفه در مورد یك طراحی مینیمالیستی وجود دارد: فلسفه مینیمالیستی شرق و فلسفه مینیمالیستی غرب. فلسفه غرب بر روی كاربرد عقلانی و كاركردی تاكید می‌كند. به علاوه، بیان صادقانه در طراحی های مینیمالیستی غربی بسیار مسلط است و این به دلیل كاربرد مواد و مصالح ساده و استفاده از عناصر تزئینی به شدت مینیمالیستی است. فلسفه مینیمالیستی غرب چیدمان ساده‌ای دارد. عناصر زمخت دارای شكل‌های هندسی و بدون تزئینات هستند و هر ماده‌ای در هر عنصری بسیار صادقانه ارائه می‌شود.

از طرف دیگر، مفهوم باغ‌های مینیمالیستی در شرق تحت تاثیر ذن بودائیسم است.فلسفه شرق دارای ارزشی معنوی است. برداشت و ادراك ساده، واضح، و آرام است و در نهایت در چنین فضایی راحتی و آرامش به وجود می‌آید.هدف فلسفه مینیمالیستی شرق در مورد پارك برقراری هماهنگی میان ساختمان و محیط پیرامونی آن است. درك هماهنگی و یكپارچگی میان این دو عنصر بسیار ساده است. به علاوه، محیط برای افراد موجود در آن تبدیل به مكانی برای درمان جسمانی و معنوی می‌شود. فضاهای بیرونی در مفهوم مینیمالیستی به عنوان پشتیبانی برای ظاهر معمارگونه ساختمان ارائه می‌شوند. به علاوه، گیاهان در مقام یك عنصر تزئینی در ساختمان هستند و بدین گونه ارتباطی هماهنگ میان ساختمان و گیاهان محوطه ایجاد می‌شود.

طراحی پاسیو مینیمال

وجود گیاهان در خانه ظاهر خشك مینیمالیستی ساختمان را تلطیف می‌كند. گیاهان دارای شخصیت در كنار گیاهان وحشی قرار نمی‌گیرند. گیاهان باید در فرم سادگی داشته باشند، دارای برگ‌های زیادی نباشند، و شاخه‌های قدرتمند و شخصیتی نامتعارفی داشته باشند. در سبک مینیمالیستی گیاهان بر روی چمن سبز قرار می‌گیرند و یا در زمینی شنی و سیاه و سفید می‌رویند.

طراحی پاسیو مینیمال

استفاده از رنگ‌های ملایم مانند سفید، خاكستری، و یا بژ (طبیعی) عناصر زمخت و خشن را تلطیف كرده و فضا را دلپذیر و چشم‌گیر می‌كند. استفاده از عنصر آبی با یك طراحی ساده در استخر یا یك آبشار مصنوعی در باغ فضایی طبیعی، آرام، و جذاب را خلق می‌كند.

طراحی پاسیو مینیمال

ایده‌های طراحی برای پاسو ها،بالکن ها و حیاط خلوت های مینیمالیستی به صورت خطوط عمودی و شبكه‌های افقی نمایان می‌شود و در آن فرم‌ها خالص و ساده هستند. یك حیاط خلوت مینیمالیستی تازگی و سكوت برای داشتن فضایی آرامش‌بخش هدیه می‌كند و باعث بازیابی معنوی و جسمانی ساكنان آن می‌شود.

خانه‌های به سبك مینیمالیستی در كنارحیاط های مینیمالیستی جلوه‌ای زیباتر و جذاب‌تر خواهند داشت. هر دوی آن‌ها مكملی برای یكدیگر خواهند بود و تبدیل به فضایی هماهنگ و یك‌پارچه می‌شوند. این تركیب دو فضا تاثیر مثبتی بر روی محیط زیست و نیز ساكنان خانه می‌گذارد. در چنین فضایی محیط پیرامون راحت و زیباست و در عین حال یك انرژی مثبت و حسی از سكوت و آرامش خانه را فرا می‌گیرد. یك حیاط مینیمالیستی بهترین راه‌حل در زمانی است كه خانه شما نیز به سبك مینیمالیستی است.

برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های ویژه | بک لینک شما در اینجا
  • هاست دانلود ایران
  • خرید هاست
  • هاست دانلود
  • هاست ایران
  • کوتاه کننده لینک