new-baby-room-decoration-110-750x524
0

طراحی آسان و کم هزینه برای اتاق کودک

اتاق کودک: با اضافه كردن چند وسیله ضروری می‌توان یك اتاق معمولی را تبدیل به اتاق كودك زیبا كرد. با دیدن عكس‌های این مطلب می‌توانید ایده‌های مختلفی را درباره اتاق کودک بگیرید.

رنگ‌های مختلف  قرمز، سبز، و زرد را با اشكال كلاسیك در كنار هم قرار دهید. در مقابل دیوارهای سفید رنگ‌های روشن سریعا حسی خوشایند و گیرا را در اتاق ایجاد می‌كنند.

احتمالا در جاهای مختلف خوانده‌اید كه اتاق كودك باید آرام و ساكت باشد، این اتاق كودك  در حین آرامش به‌ گونه‌ای است كه انگار رنگ‌ها در آن منفجر شده‌اند.

یكی از آثار فرزند خانواده در بالای تخت‌خواب آبی رنگ این اتاق نصب شده است. هم‌چنین یك قالی چهل‌تكه با رنگ‌های مختلف در این اتاق مورد استفاده قرار گرفته است.

 این اتاق كودك كه در زیر شیروانی قرار گرفته طرح‌ها و اشكال متنوعی به كار رفته است. كمد و میز به رنگ قرمز تیره در آمده‌اند و كنتراست زیبایی با دیوارهای سبز رنگ پیدا ایجاد كرده‌اند.

  این اتاق كودك جذاب دارای اشكال نامتعارف و تابلوهای نقاشی منحصربه‌فرد است. دیوارهای سفید این امكان را فراهم كرده‌اند كه دیگر وسایل این اتاق در فضا بدرخشند.

  یك لوستر زیبا و رنگارنگ در این اتاق آویزان شده است و هم‌چنین چند وسیله كوچك رنگی مانند كامیونی كه یك عروسك در آن قرار دارد نیز در این اتاق قرار گرفته است تا فضایی جذاب و کودکانه خلق کند.

یك رنگ مشخص را فقط در یك‌جا از اتاق استفاده نكنید. برای ایجاد توازن و یكپارچگی بصری در اتاق بهتر است یك رنگ را در كل فضا تكرار كنید. رنگ زرد روشنی كه در یكی از دیوارهای این اتاق استفاده شده در دیگر وسایل مانند زرافه و تخته سیاه نیز به كار رفته است.

  در این اتاق كودك رنگ‌های خنثی هم‌چون بومی برای درخشیدن و به چشم آمدن مبلمان و وسایل تزئینی عمل می‌كنند. در این اتاق از پالت رنگی روشن و نیز وسایل تزئینی جذاب مانند تابلویی كه یك خوک صورتی در آن قرار دارد و نیز فیل‌های چوبی استفاده شده است.

 آثار هنری متنوع رنگی این اتاق خواب را تبدیل به فضای خاص و مینیمال كرده‌اند و در عین حال مبلمان كوچك فضای این اتاق را كامل كرده است.

 استفاده از وسایل رنگی مختلف مانند روتختی رنگارنگ این اتاق را جذاب و منحصربه‌فرد كرده است.

برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های ویژه | بک لینک شما در اینجا
  • هاست دانلود ایران
  • خرید هاست
  • هاست دانلود
  • هاست ایران
  • کوتاه کننده لینک