3_0
0

دکوراسیونی برای عاشقان رنگ

پالت های رنگی: رنگ‌هایی كه نشان‌دهنده جنوب غربی آمریكا هستند واقعا جالب و جذابند. برخی از این رنگ‌ها زیبا و روشن و در عین حال رستیك و خاكی‌اند. همه این رنگ‌ها بازتابی از محیط طبیعی این منطقه مانند كوه‌هایی هستند كه پیرامون بسیاری از شهرهای جنوب غربی قرار گرفته است و سنگ فیروزه كه در این منطقه به وفور یافت می‌شود. بی‌دلیل نیست كه هنرمندان عاشق این منطقه هستند و از رنگ‌های متنوع موجود در طبیعت آن الهام می‌گیرند. اگر عاشق رنگ‌ها هستید پالت رنگی موجود در جنوب غربی مناسب شماست.

بنفش متمایل به آبی در این منطقه فراوان دیده می‌شود و رنگ كوه‌های این منطقه است. این رنگ به دلیل داشتن ظاهری برجسته و زیبا بسیار مناسب اتاق خواب است.

 

آبی رنگ محبوب پالت رنگی جنوب غربی است. رنگ‌های آبی روشن و خودنما هر فضایی را تبدیل به فضایی آرام و ساكت می‌كنند.

 

آبی روشن و زنده نماینده آسمان جنوب غربی است. این نوع رنگ آبی بسیار مناسب دیوارهای اصلی است و فضای خوبی برای آویزان كردن آثار هنری مهیا می‌كند.

 

سنگ فیروزه‌، یكی از سنگ‌های محبوب دنیا، در جنوب غربی فراون یافت می‌شود. رنگ زیبای این سنگ در سراسر این منطقه حضور چشم‌گیری دارد. فیروزه‌ای در كنار زرد یك پالت رنگی جذاب می‌آفریند.

 

از نارنجی آتشین در كاشی‌های شیشه‌ای استفاده شده است. این رنگ بیان‌گر خاك جنوب غربی است.

 

دیوارهای این آشپزخانه واقع در جنوب غربی به رنگ عاجی درآمده‌اند. كابینت‌های قرمز رنگ با دستگیره‌های فیروزه‌ای مكملی برای دیوارها هستند و در كنار هم آشپزخانه‌ای زیبا و چشم‌گیر را خلق كرده‌اند.

 

نارنجی و زرد بازتابی از نور آفتاب این منطقه هستند. در عكس بالا برای ایجاد توازنِ رنگی از رنگ‌های سرد نیز استفاده شده است.

 

رنگ قهوه‌ای متمایل به قرمز رنگ خنثی اصلی این منطقه است. این رنگ به خوبی با رنگ‌های دیگر جفت می‌شود. اگر از این رنگ به تنهایی استفاده شود فضا تبدیل به فضایی خاكی و ارگانیك می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های ویژه | بک لینک شما در اینجا
  • هاست دانلود ایران
  • خرید هاست
  • هاست دانلود
  • هاست ایران
  • کوتاه کننده لینک