kitchen-cabinet-handles-what-to-look-for-in-hardware
0

آشپزخانه، زیر ذره بین طراحی!

 در تصویر بالا پنل‌های سیاه رنگ حاشیه پیرامونی در را شكل داده‌اند و تركیب زیبایی با اجاق گاز شیشه‌ای سیاه رنگ ایجاد كرده‌اند.

دکوراسیون آشپزخانه

 دیوار فلزی سیاه رنگ بالای اجاق گاز زیبایی خاصی ایجاد كرده و تركیب خوبی با چراغ‌های آویز استوانه‌ای پیدا كرده است.

دکوراسیون آشپزخانه

 جزیره این آشپزخانه از مواد بازیافتی ساخته شده و سپس لمینیت شده است. هم‌چنین چند قفسه به سطح بیرونی آن اضافه شده تا بتوان از آن به عنوان كتاب‌خانه نیز استفاده كرد.

دکوراسیون آشپزخانه

تصویر یكی از دیوارهای سبز رنگ و بافت‌دار این آشپزخانه بر روی دیواره‌های آینه‌ای بین کابینت ها افتاده است.

دکوراسیون آشپزخانه

 از رنگ سیاه برای برجسته كردن شكل‌های ساده و ایجاد كنتراستی چشم‌گیر در آشپزخانه استفاده شده است.

دکوراسیون آشپزخانه

تعجب نكنید. عكسی كه می‌بینید یك لوستربا طراحی بسیار جالب است كه بر روی یك میز غذاخوری آنتیك از جنس چوب درخت بلوط آویزان شده است.

دکوراسیون آشپزخانه

استفاده از در رو به بیرون نور محیط  را به حداكثر رسانده و هم‌چنین پیوندی قوی بین درون و بیرون خانه ایجاد می‌كند.

دکوراسیون آشپزخانه

نور طبیعی در این آشپزخانه از راه های مختلفی تامین می شود.جزیره آشپزخانه از سنگ گرانیت است و بسیار جلب توجه می کرده، اما پس از لمینیت‌كردن سطح كابینت‌ها و اضافه كردن چندین منبع نوری اثر این جزیره گرانیتی تلطیف شده است.

دکوراسیون آشپزخانه

 جزیره این آشپزخانه از جنس سنگ بازالت است و در مركز این فضا قرار دارد. هم‌چنین یك كمد چوبی مخصوص نگهداری از ظروف آشپزخانه در پشت این جزیره قرار گرفته است.

دکوراسیون آشپزخانه

 این آشپزخانه دارای دیواره خاصی است كه از طریق چسباندن كاغذ دیواری در پشت شیشه ایجاد شده است.

دکوراسیون آشپزخانه

 دیوار آشپزخانه كه از جنس موزائیك شیشه‌ای است حتی از فضای غذاخوری هم به چشم می‌آید. سقف شیب‌دار محدوده آشپزخانه را تعیین كرده است و در عین حال فضای غذاخوری بسیار بزرگ و جادار طراحی شده است.

دکوراسیون آشپزخانه

 وقتی صحبت از اصالت در طراحی به میان می‌آید این آشپزخانه می‌درخشد. لایه‌های چوبی بافت‌دار تاثیر خاصی در این آشپزخانه ایجاد كرده‌اند و با سطوح سفید رنگ پیش‌خان‌ها تركیب جذابی خلق كرده‌اند.

دکوراسیون آشپزخانه

 این خانه در ده سال گذشته كاملا بازسازی شده است و یك فضای جداگانه به آشپزخانه اضافه شده و باعث اضافه شدن فضاهای نگهدارنده بیش‌تر و نیز وسایل برقی كوچك شده است.

دکوراسیون آشپزخانه

 این كمد خاص تاثیر زیادی در این آشپزخانه ایجاد كرده است و بسیاری از وسایل آشپزخانه در آن به نمایش درآمده است و در عین حال كیف‌های نمدی در فضا بافت زیبایی به وجود آورده است.

دکوراسیون آشپزخانه

 طراحی آشپزخانه در یك فضای مستطیل دراز و باریك دشوار است اما در عكس بالا این مشكل به راحتی حل شده است. قرار دادن سینك و فضای آشپزی دور از جزیره به این معنی است كه قسمت غذاخوری كاملا جدا است. قسمت غذاخوری فضای كافی برای نشستن و گفت‌وگو فراهم كرده است و در عین حال هود سیاه رنگِ زیبا در انتهای آشپزخانه جلوه خاصی به آن داده است.

دکوراسیون آشپزخانه

 خطوط منحنی لطافت خاصی به این آشپزخانه واقع در شهر ملبورن داده است. پیش‌خان این آشپزخانه از سنگ مرمر است و تمیز كردن آن كار ساده‌ای است. هم‌چنین آجرهای سیاه رنگ نقش یك عنصر ساختاری در این فضا را بازی می‌كنند.

دکوراسیون آشپزخانه

 زندگی در درون و بیرون خانه در این آشپزخانه به خوبی به اجرا در آمده است چراكه با توجه به آب‌وهوا سقف آن به طور خودكار باز و بسته می‌شود. بتن و چوب در كنار هم تركیب زیبایی در این آشپزخانه خلق كرده‌اند.

دکوراسیون آشپزخانه

 استفاده از یك رنگ خاص مانند رنگ آبی كه در عكس بالا می‌بینید آشپزخانه شما را منحصربه‌فرد می‌كند. وقتی رنگی را برای آشپزخانه خود انتخاب می‌كنید از هماهنگی آن با دیگر قسمت‌های خانه اطمینان پیدا كنید.

دکوراسیون آشپزخانه

 این آشپزخانه را معماری اهل استرالیا برای خودش طراحی كرده است و این به این معنی است كه همه چیز در بهترین حالت خود قرار دارد. جزیره، چهارپایه‌های چوبی، و آجرهای سیاه در كنار هم گرد آمده‌اند تا آشپزخانه‌ای منحصربه‌فرد را ایجاد كنند.

برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های ویژه | بک لینک شما در اینجا
  • هاست دانلود ایران
  • خرید هاست
  • هاست دانلود
  • هاست ایران
  • کوتاه کننده لینک